Tři dny do zkoušek

5. srpna 2018 v 4:46 | naruto109
Tak jo je tu jedna jednorázovka, která mě napadla teď než si půjdu lehnout od 1h ráno to píšu :D, protože se mi nechtělo jít spát :D snad se vám bude líbit. Bude to nezvyk, ale je to heterosexuální pár :D což je pro mě nezvyk.

UPOZORNĚNÍ: Věk 18+
Heterosexuální vztah - kluk x holka
může obsahovat erotiku
Tak jo byli jste varováni :D

Zbývali už jen tři dny do zkoušek na vejšku kam se Mei hlásí. Celý dny se se učila a drtila vše co považovala za potřebný k úspěchu u zkoušek. Je to takový blázen do technologie obzvlášť do počítačů, takže si podala přihlášku na obor zaměřený nejvíce na počítače. Den rychle utekl a už tu byla noc. Už ji od toho učení boleli oči a vůbec celý člověk a tak se na židly protáhla. "Tyjo to už je půl devátý?", vykulila oči, když se podívala na hodiny. Začala pozavírat všechny učebnice, sešity a skripta. "Vyhlašuju si pauzu", řekla si v prázdném pokoji a všechno učivo si dala na stranu psacího stolu. Rozhodla se, že půjde do baru se trochu odreagovat, všeho moc škodí, toto je její moto a celkem se tím i řídí. Tak ze sebe udělala člověka. Vzala si sukni ač to u ní je neobvyklý, protože moc sukně nenosí. Slušně se oblékla a vyrazila do baru. Během pár minut dorazila do cíle alá bar. Rovnou si sedla k baru a objednala si alkoholický koktejl. Vždy, když tam není nikdo známí pro tyto případy má vždy u sebe knížku. V klidu si čte a při tom si popíjí svůj koktejl, ani si nevšimla, že si vedle ní přisedl vyšší mladík.
"Copak to zajímavého čtete?", prohodil a mezitím se napil své wisky. Mei vůbec nereagovala, byla hodně zabraná do té knížky. Až, když se napila a dopila svůj koktejl ucítila, že na ni někdo zíra nebo spíše kouká a pozoruje. Otočia se kde po její pravé ruce seděl onen mladík kterého zrovna nachytala, že jí pozoruje.
"Promiňte říkal jste něco?", podívala se na něj.
"No vlastně ano. Ptal jsem se co zajímavého to čtete ale, nechci Vás rušit", řekl mile a opět se napil svého pití. Mei byla zaskočená, že ji někdo oslovil jen tak.
"No né pro každého zajímavé čtení. Je to o počítačích a tak", pousmála se.
"Teda tak to, tomu určitě rozumíte", usmál se "Mimochodem jmenuju se Maik, úplně jsem se zapomněl představit. Mohu Vás na něco pozvat?", představil se opožděně.
"Ehm no tak trochu", nervózně se pousmála. "Já jsem Mei a opravdu mě nemusíte na nic zvát",řekla mile.
"Aspoň na to naše seznámení hmm. Co pijete", pokývl hlavou.
"Tak když jinak nedáte tak já piju piňa coladu.", nakonec s tím souhlasila. Maik objednal jeden koktejl pro Mei a wiski pro sebe.
"Tak tedy na zdraví", přitukli si a napili se svých drinků. "Takže Vy rozumíte počítačům? Pracujete jako IT v nějaké firmě?", hned jak se napili se Maik zeptal.
"Tak trochu a ne já to spíš budu studovat... tedy doufám za tři dny dělám zkoušky na vejšku", jak to dořekla musela se pořádně napít koktejlu. Má velkou trému. Počítače ji ohromě baví, ale není moc studyjní typ. Vždy vše musí bychlovat několik dní, aby si vůbec něco naučila.
"Tak to je teda dobrý.", zasmál se. Mei se na něj nechápavě podívala.
"Co, proč... co děláš ty.. teda Vy", zvědavě se na něj podívala.
"Ale to nic. Jen, že já učím na vejšce. Teda matematiku počítačům nerozumím", hned ji odpověděl. Mei se musela zasmát, protože tohle opravdu nečekala.
"Já nevěděla, že učitelé chodí do baru", zazubila se. Dopila svou piňa coladu.
"Co kdybychom si tykali. Mám radši, když studenti nebo jinak mladí mi tykali... jinak se cítím strašně staře", nabídl a pousmál se.
"Tak tedy dobře.", přikývla.
"Na to se napijeme ne. Zase piňa coladu?", obrátil se na Mei.
"No tentokrát bych si dala tu vaší tedy tvojí wiski", řekla nebojáncě, až se tomu Maik musel zasmát. Objednal dvě wiski.
"Tak tedy ahoj", přizvedla svou sklenku a přiťukla si s Maikem. "Teda jsi první učitel, kterýho jsem potkala v baru", přitom cítila jak ji alkohol už zahřívá.
"No tak jsem asi jeden z mála", nevinně se usmál. S Mei si tam ještě nějakou dobu povídal a popíjel. Už bylo vidět, že má Mei pití až až, ale s tím, že si to utla sama.
"Počkej já tě doprovodím domů", nabídl se, ale Mei to odmítla. Když, ale vstala z barové židličky tak zavrávovala. Naštěstí ji zachitil pan učitel. "No to ne poď jdeme k tobě domů", prosadil své. Zaplatil za oba a šli k Mei domů.
Už byli jeden blok od jejího bytu, protože byla noc nevyšmli si jednoho výmolu přes, který šli a dojeli na to. Naštěstí to odnesla trochu Maikova košile a menší odřenina na koleni Mei. Oba se tomu museli smát, protože jim to přišlo vtipný. Postavili se opět na nohy a pokračovali v cestě.
"Tak já ti děkuju za doprovod", za odměnu mu dala na tvář pusu a otočila se, aby otevřela dveře.
V tom ji chytil zezadu a přitáhl si ji k sobě. Jeho ruka zasahovala na její hruď.
"To mě ani nepozveš dál? Ty potřebuješ ošetřit a co moje košile", zašeptal, až se Mei z něj udělala husí kůže v dobrým smyslu slova.
"No.. víš... já ti nevím", vykoktala šeptem.
"Já nekoušu neboj", řekl příznivě a dívka nakonec přikývla a odemkla dveře bytu. Rozsvítila v předsíni a dokulhala se do pokoje kde si sedla. "Kde máš lékárníčku.", hned se optal.
"V koupelně hned za rohem ve skříňce to uvidíš", navigovala ho. Maik úspěšně našel a hned vzál dezinfekci na otevřené rány a náplast. Došel k Mei a hned se pustil do ošetřování. Vzal si jeji nožku a opatrně na její koleno nastříkal dezinfekci. Mei jen trošku cukla jinak byla statečná, hned potom ji to zalepil a nohu položil.
"Tobě to, ale jde měl si bejt doktorem", zajela mu rukama do vlasů. Muž se k ní pomalu přiblížil až byli svými rty nebezpečně blízko sebe. Chvilku na sebe koukali, až to Maik nevydržel a políbil ji. Byl to dlouhý vášnivý polibek a Mei se tomu nebránila.
Pomalu si ji svlékal a začal nejprve tričkem a Mei na oplátku ho zbavila košile. Pomalu si ji položil a začal s polibky na krku. Dívka tiše zasténala. Poté se přesunul k jejímu bujnému hrudníku, ale nejprve se musel zbavit překážky a to podprsenky. Jakmile se zbavil podprsenky začal se věnovat jejím ňadrům a to už se Mei prohnula v zádech. Jak se věnoval ňadrům, poté se vrátil k jejímu krku a tentokrát zavítal i k ušnímu lalůčku. Jemně ji do něj kousl a v tom na něj začala mít čím dál tím větší chuť. Už to nemohla vydržet a tak se přehoupla nad Maika. Dlouze ho políbila a opětovala mu polibky na jeho krk. Poté šla níž a níž po jeho krásné hrudi, až se dostala ke kalhotům. Rychle mu je sundala a zašmátrala do jeho klína. Jeho chlouba byla již v menším pozoru, ale i tak to ještě vzala do svých rukou. Vzala si jeho bujnou chloubu do ruky a strčila do pusy. Pomalu mu začala dělat dobře. Maikovi se to tak líbilo, že jen sténal "To by stačilo... teď se toho ujmu já", řekl s těží a vzal si zpět svou dominantnost. Opětoval ji dlouhý a krásný polibek při tom si ji připravil. Rukou zašmátral na její ňadra a pomalu do ní vnikl.
"M-maiku..", zašeptala
"Uvolni se..", šeptl ji do ucha a políbil ji na krk.
Dělal pomalé pohyby sem a tam, sem a tam. Mei měla položené ruce na jeho zádech a při těch pohybech mu trošku podrápala záda. Po tomto Maik musel trochu zrychlit.
"Maiku..", zasténala. Jak tak sténala Maik čím dá tím víc přidával na intenztě přírazů. Až to byli jen samé rychlé pohyby a do nějaké doby už bylo po všem. Celý udýchaný Maik se překulil vedle Mei a těžce dýchal.
"Bylo to úžasný", políbila Maika a poté na krk.
Přehodila přes něj svou ruku a do minuty usnula. Další den ráno se Mei krásně vstávalo a už ani neměla trému ze zkoušek.
A víte co, v den zkoušek byla celá pozitivní energie a nakonec ty zkoušky dala, a dostala se na vešku na kterou chtěla.THE END

Snad se vám líbilo a opět za každej komentář budu ráda, i když to bude kritika chci se zlepšovat. No aby se vám lépe četlo :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Naomi (나오미) Naomi (나오미) | Web | 5. srpna 2018 v 21:10 | Reagovat

Na to, že nejsi zvyklá psát hetero se ti to povedlo :) trošku ses opakovala se slovy "teda" a "tak", ale  to je jen detail :D

2 naruto109 naruto109 | Web | 5. srpna 2018 v 21:20 | Reagovat

[1]: je děkuju já vím s tím opakováním slov často za sebou sice o tom vím, ale i tak to dělám :D

3 flymanthy tvoje sbečko flymanthy tvoje sbečko | Web | 5. srpna 2018 v 21:50 | Reagovat

:-D

4 Sayami Sayami | E-mail | Web | 17. srpna 2018 v 16:14 | Reagovat

Ja osobne čítam len na hetero, takže mne to vyhovovalo. :D Toto bola vyslovene krátka jednorázovka a postavy sa na to vrhli hneď, čo sa nečudujem, keďže boli pod vplyvom alkoholu.
Celkom dobre sa to čítalo, len to bolo trochu krátke, ja by som im to doprala dlhšie, ale inak to bolo fajn. :)

5 naruto109 naruto109 | 17. srpna 2018 v 21:54 | Reagovat

[4]: děkuju snažím se stále zlepšovat :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama