Milostný trojúhelník - Díl druhý

4. července 2018 v 0:27 | naruto109 |  Milostný trojúhelník
A je tu další dílek nové povídky snad se vám bude líbit :) za každý koment budu ráda i když to bude kritika ráda se polepším pro příště když budou výhrady :)

UPOZORNĚNÍ: Věk 18+
Yaoi- znamená kluk x kluk
může obsahovat erotiku

Takže pokud toto nemáte rádii tak to ani nečtěte a potom nekomentuje typu fuuuj to je nechutny nebo tak
Výsledek obrázku pro anime boy teacherVýsledek obrázku pro anime boy as bookVýsledek obrázku pro anime boy as lollipopVýsledek obrázku pro anime boyVýsledek obrázku pro anime boy as sing
Aiko Umi........Chiko Naomi .............Miki Tsubarashi .....Kenchi Rika .......Leo Takaya

Chiko s odřeným kolenem se zvedl ze země. Ten do koho narazil byl učitel z jeho školy a učí Angličtinu. "Ah..omlouvám se Akio-senei" hned se mu omluvil. Akio se na něj podíval "To nic hlavně jestli jsi v pořádku ty" prohlédl si Chiku. "Co to koleno si v pořádku?" koukl na žáka ze své třídy. Chiko se nerózně pousmál "To nic není...to je jen škrábnutí.Promiňte už musím jít už teď si to pěkně vypiju od ségry" mávl nad tím rukou a rozeběhl se dál,ale moc daleko se nedostal opět skončil na zemi. "Jo to vidím, že je to v pořádku" uchehtl se pan učitel a popošel k němu. "Musíme to vydesinfikovat,aby se to nezanítilo" konstatoval. "No to ne to nemůžu ségra na mě už čeká" postavil se s mírnou bolestí. "Já to tvý ségře klidně vysvětlím a navíc bydlím tady kousek moc nás to nezdrží" podíval se Akio na Chika tomu se moc nechtělo "No tak dobře" nakonec přikývl "Tak jo jdeme" podepřel Chika a vydali se k Akiovi domů.Během chvilky dorazili k bytu, Akio odemčel a Chika posadil na gauč v obýváku. "Vydrž chvilku jo dojdu jen do koupelny pro desinfekci" odešel do koupelny a během minuty došel do obýváku za Chikem. "Tak fajn asi to trochu zaštípe" nastříkal mu to na koleno "Tss.." zaskučel Chiko s přivřeným jedním okem. Pořádně mu tu ránu ošetřil a zalepil. "No vidíš že jsi to přežil" zasmál se Akio a rozcuchal mu vlasy. Chiko malinko zrudnul,když mu Akio rozcuchal vlasy. "Eh už musím letět.Děkuju vám za ošetření" poděkoval Chiko a vystřelil z bytu.Rychle běžel domů a tlouklo mu srdce Sakra co to mělo bejt proč sem měl červené tváře , proběhlo mu hlavou cestou domů.
Dorazil domů celej udýchanej. "U-už..j-jsem...doma" řekl udýchaně a šel se do kuchyně napít.Tam už na něj čekala jeho sestra Amy "Kde si k čertu byl sem se ti nemohla dovolat" podívala se na něj přísně. Chiko se musel nejdřív napít aby mohl vysvětlovat. "No byl jsem s Kenchim v herně no a..." nestačil soříct větu "Víš vůbec kolik je hodin?!Měla jsem o tebe starosti..." pak si ho Amy skoukla a všimla si toho kolene "Co se ti stalo?" pohodila pohledem na jeho koleno "No když sem zjistil kolik je hodin běžel sem hned domů no a zakopl jsem.Náhodou jsem vrazil do našeho učitele Akia a ten se mi nabídl s ošetřenením" odpověděl ji na otázku. "Achjo já se z tebe picnu" vydechla "No nic propuštím tě se svých spárů můžeš jít do pokoje" nakonec ho pustila. Chiko přikývl a zaplul do svýho pokoje a padl na svou postel.Nemohl přestat myslet na ty pocity co měl u pana učitele hodně ho to rozhodilo. "Co se to k čertu stalo" řekl do prázdna.
Další den ve škole probíhal celkem normálně.Poslední dvě hodiny odpadly takže jim vyučování skončilo brzy.Chiko s Kenchim šli po chodbě. "Sem se tě zapomněl zeptat jak jsi včerejšek přežil doma co ségra" zeptal se Kenchi "Ále to víš že mě sprdla" zasmál se Chiko "A to ještě při crstě domů se si odřel koleno a narazil jsem na pana Akia" zrovnal jak to řekl tak po cestě potkali zrovna Akia. Když ho Chiko uviděl musel se podívat jinam "Dobrý den" oba pozdravili učitele.Kenchi si všiml že odrvátil Chiko pohled "Stalo se něco?" zeptal se ho "Ále dohromady nic jen mě u sebe doma ošetřil" odpověděl svému kamarádovi. Kenchi nad tím jen pokrčil rameny. "No nic jdu ještě do knihovny zatím ahoj" rozloučil se s Kenchim "Ty taky furt jenom seš v knihovně..čus" povzdechl si Kenchi a mávl mu na rozloučenou.
Chikovi se nejlíp učí v knihovně než doma tam ho většinou ruší jeho sestra.No a v knihovně je ticho a klid. Došel do knihovny a sedl si jako obvykle ke stolu u okna.Vytáhl si učebnice a sešity,a začal se studiem.Poslední látka angličtiny mu dělá celkem problémy a tak se na to musel ještě podívat.Nějak mu učebnice ani zápisky v sešitu nestačili tak si došel ještě pro učební materiál knihovny.Pilně se učil a ještě si doplňoval zápisky.Najednou se tam objevil Akio šel vrátit nějaké knížky.Uviděl Chika jak se tam učí nedalo mu to a musel za ním jít "Ahoj tak co koleno?" vyrušil ho z učení žák se na něj udiveně podíval. "Dobrý den pan učitel.No jo jde to...ještě jednou děkuju za ošetření" odpověděl mu a znovu poděkoval za včerejší den.Akio zahlédl učebnice angličtiny celkem ho to překvapilo Chikovi vždycky angličtina šla jako ostatní předměty. "Nepotřebuješ s tím pomoct?Něco ti nejde nebo není jasný?" optal se "Ehm no ta poslední látka mi dáva celkem zabrat tak se na to potřebuju ještě jednou podívat" odpověděl "Můžu ti dát doučovací hodinu u mě doma jestli chceš.Ještě jednou ti to vysvětlím a uděláme nějaká cvičení na tu látku" nabídl se Akio. Chlapce to celkem zaskočilo nikdy doučování nepotřeboval,ale celkem nad tím uvažoval tahle látka mu dělá opravdu trable. "No...tak to bych asi bral nikdy jsem doučování nepotřeboval spíš jsem doučoval já,ale tahle látka mi dělá trable" nakonec kývl na nabídku učitele Akia. "Tak fajn takže co zítra v šest?Pokud teda něco nemáš v plánu bude přeci jenom pátek" navrhl mu termín doučování "Jasně to můžu nic nemám budu s tím počítat" přikývl Chiko

Pokračování zase příště bude se něco dít?Objeví se opět u Chika zvláštní pocity?No to těžko říct :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Naomi (나오미) Naomi (나오미) | Web | 4. července 2018 v 20:38 | Reagovat

Pěkné :)
Přijde mi, že má pan učitel nějaké vedlejší úmysly :D Proč by pak zval studenta k sobě domů? :D

2 naruto109 naruto109 | 4. července 2018 v 22:20 | Reagovat

[1]: děkuju snažím se :)
No to fakt nevím :D

3 megumi-sakamaki megumi-sakamaki | E-mail | Web | 6. července 2018 v 14:55 | Reagovat

To bude dost úchylné no ne? :D

4 Sane Sane | Web | 15. července 2018 v 13:27 | Reagovat

Pan učitel má očividně slabost pro své studenty :D  :D
Nedalo mi to, takže vzhledem k tomu, že píšeš, že to může být i kritika, tak zmíním své výhrady. Obsahově to má dobrý potenciál, ale to obvykle nestačí. Většina lidí totiž čte povídky, které mají nějakou úroveň i v pravopisu - a je to hodně znát.
Kdyby ses chtěla zlepšit, je dobré začít tím, že každá přímá řeč nové osoby je nový odstavec, je to potom přehlednější a povídka se i vizuálně prodlouží. A taky teda interpunkce,  čárky a tečky používat o něco častěji rozhodně neuškodí - především na konci přímé řeči jsou hodně potřebné a člověk si jejich absence všimne bohužel hned.
Jinak přeji hodně štěstí s dalším psaním :D

5 naruto109 naruto109 | 15. července 2018 v 20:28 | Reagovat

[4]: Děkuju a posnažím se na tom zapracovat mě nikdy moc nešel pravopis, ale udělám vše pro to abych se zlepšila :)

6 Sakamakiya Mononoke-Maka Sakamakiya Mononoke-Maka | E-mail | Web | 16. července 2018 v 21:16 | Reagovat

Moc pěkné já se pokouším o to něco splodit ale zatím to není dopsane

7 Caitlyn Caitlyn | Web | 20. července 2018 v 11:28 | Reagovat

Iba ti chcem napísať, že hodnotenie tvojho blogu je už zverejnené ;-)

Veľmi nie som na yaoi, takže nič pre mňa :D prepáč ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama