Příběh Naru 8

10. června 2018 v 1:35 | naruto109 |  Příběh Naru
Tak jo moji milí je tu další díl povídky Příběh Naru :) doufám že se bude líbit :)

V minulém díle: Naru bojovla s Asakou vůdce klanu, ale prohrála s ním. Skolabovala s vyčerpání svých sil. Přestože dívenka prohrála souboj vůdce klanu nakonec usvolil spojení Naru a té vlčice. Mitsu její mamka se jí to snažila zatajit s domění, že na to její holčička zapomene. Naru se, ale ráno šla sama optat jak tedy zní jeho rozhodnutí, které znělo pozitivně. To hned běžela říct Nahiro, že mají zelenou.


Uplynul nějaký čas a mladá Uzuki už začala chodit do akademie. Ještě den před tím se konalo sloučení Nahiro s Naru. Byli u toho jen pár ninjů z klanu včetně její rodiny. Rituál proběhl bez jakýkoliv zádrhelu. Dali pěkně pevou pečeť nejsilnější co klan Uzuki umí pro jistotu, aby malou dívku ochránili kdyby se něco vymklo kontrole.
Hnědovlasáka byla štěstím bez sebe, že jí to vyšlo. Cítila ke své vlčici pevné pouto, které k Nahiro táhlo už od začátku co ji našla v opuštěné budově. Na akademii ji to celkem dobře šlo, akorát trochu vzbuzovala strach. Děti v akademii se dozvěděli o Nahiro a zaslechli co ta vlčice je zač. Naru si z toho nic nedělala našel se totiž klučina, který se s ní bavil.
,,Ahoj mami.Půjdu ven s Kaiem jo" vběhla domů dívka až se jí Mitsu zalekla. ,,Počkej počkej ne tak zhurta kde budete a co budete dělat?" zastavila svou dceru ,,Klid mami budeme spolu jen trénovat nedaleko od našeho domu je pěkný plácek na trénování" uklidnila svou mamku a na rozloučenou ji dala pusu na tvář. Dívka byla štěstím bez sebe že si našla dobrého kamaráda se kterým si rozumí.
Plácek kde trenují Naru a Kai
Byl to opravdu kousek od domu kde bydlí Naru. Během pár minut dorazili na své místečko kde začali trénovat. Moc lidí tamtudy nechodí proto je to dokonalé místo ke mohou nezkušení ninjové jako oni trénovat je to jistota, že nikoho nezraní. ,,Čím začneme?" řekla nadšeně dívenka až se ji rozzářili očka. Kai se na to musel pousmát ,,Klid ty jeden nedočkavče" zasmál se a na to Naru nafoukla tváře. ,,Co třeba kdybychom začli s tréninkem s kunaiema a shurikenama" podíval se na svou kamarádku vyzívavě. ,,Jasně proč ne budeš zírat jak jsem se zlepšila" přijala jeho výzvu. Vyvěsili svoje terče na stromy a poodešli pár metrů vzad. Každý zaujal svůj postoj a ještě si vyměnili pohledy hned na to začali na terče házet své vybavení. Už od prvního ročníku co se začali kamarádit soutěžili mezi sebou ať už se jednalo o zvládnutí techniky,učiva či předhánění se v jedění jídla. Doházeli svá vybavení na terče a pak se oba podívali na výsledek toho druhého. Naru malinko nadzvedla jedno obočí ,,Ha jedna nula pro mě" řekla vítězně, protože jeden shuriken Kaie se zabodl do stromu místo na terč. Klučina jen protočil očima ,,Nojo nojo bod pro tebe" šel si pro své vybavení, Naru se jen uchichtla a šla si pro kunaie s shurikeny taky. ,,Co si procvičíme teď? Techniky nebo Taijutsu?" řekla nadšeně a uklidila si své kunaie a shurikeny. Kai si taktéž uklidil své vybavení. ,,Dáme si Taijutsu" odpověděl její kamarád. Tady mám šanci jsem o něco lepší jak Naru, pomyslel si Kai.
Oba se trochu procvičili a přichystali k přátelskému boji. Připravili se každej do své bojové pozice a když na sebe kývli začali spolu bojovat. Mají to naučené z akademie takže ví, že nesmí používat plnnou sílu aby jeden druhého nezranili.Jak jeden tak i druhý si vedli velice dobře jen Kai měl o něco navrh. Použij trochu mé síly a přepereš ho na hned, radila Nahiro v nitru dívky. Ani nápad to by byl podvod navíc sme se dohodli že v tréninku Taijutsu nebudu využívat tvé síly, odmítla radu své vlčí společnici. Už bojovali celkem dlouho, Naru si všimla špatné rovnováhy nohou u Kaie a tak mu podkosila nohy a srazila ho na zem. Chlapec si v určitém momentu všiml, že Naru je nechráněná a využil toho a tak si vyměnili pozice. Teď byla na zemi Naru a navrh měl Kai na náznak že, souboj je ukonce měla dívka před obličejem jeho pěst. ,,Dobře dobře přiznávám svou porážku" procedila mezi zuby taky moc neuměla prohrávat stejně jako Kai. ,,Ha a skóre je vyrovnáno" usmál se a zvedl se ze země. ,,Teď už zbýva jen procvičení se v technikách" postavila se i Naru. ,,Hmm ale kterou si procvičíme už mi moc energie nezbývá" zapřemýšlel Kai. ,,Já bych si procvičila poslední techniku co jsme se učili a to je klonování" navrhla Kai s tím nesouhlasil "To teda ne tuto techniku si zmákla ještě před tím než si nastoupila na akademii. Dáme si přeměnu a každý z nás se přemění na toho druhého" podal Kai lepší návrh, Naru jen protočila oči, ale souhlasila. Chvilku se soustředili poté složili pečeť ovce ,,Henge no jutsu" zvolali a proběhla přeměna. Každý se na sebe podíval aby zjistili jak přesná je jejich přeměna. Oběma se to povedlo a přesně se přeměnili jeden na druhého ,,No vypadá to že máme remízu" ukončila svou přeměnu. ,,No vypadá to tak" taktéž Kai ukončil proměnu. Už se začalo stmívat a tak šli domů.

U Naru doma
Po chvilce jak svůj trénink rozpustili dorazila domů. Doma byla už připravená večeře a Mitsu už netrpělivě čekala na svou dceru. ,,Už sem doma" zvolala jakmile vešla do domu ,,Kde si tak dlouho už mám večeři. Běž si umít ruce a poď se najíst" Naru už ani neměla sílu argumentovat tak poslechla svou mamku a šla si umýt ruce a šla se najíst. Už za pár dní Naru čeká maturita aby se z ní stal genin a mohla začít svou cestu ninji. Proto hodně trénuje a studuje právě proto teď její ročník má volno před zkouškou aby se studenti mohli řádně připravit na zkoušku. Jako vždy se neví z čeho přesně je budou zkoušet takže potřebují obecné znalosti na test a na praktickou zkoušku umět techniky co probírali za ty roky na akademii. Naru byla tak vyčerpaá, že si dala pi večeři rychlou sprchu a než by jeden řekl shinigami už spala.

Bude Naru a Kaiovi stačit jejich příprava na maturitu nebo to bude málo.To se dozvíme v dalším díle :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kazahanakoyuki kazahanakoyuki | Web | 14. června 2018 v 21:42 | Reagovat

ty jo, já už nemám čas a psaní :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama