Studenský život 5

19. května 2018 v 23:52 | naruto109 |  Studenský život
Omlouvám se, že jsem dlouho nevydala žádný díl z mých povídek nějak nebyla inspirace :) snad se vám další díl Studenského života bude líbit :)

V minulém díle: Obito se probral u sbe doma kam ho odvedl Iruka. Kamarád se snažil zjistit kdo ho vlastně takto zřídil. Sám Obito na to nedokázal odpovědět. Sachiko mezi tím dorila domů. Celkem zamyšlená nad Obitem. Když šla spát zdál se jí velmi zajímavý sen o ní a Irukovi.

Dívka cestou do školy musela přemýšlet nad svým snem. Vůbec by ji nenapadlo, že by někdy mohla něco cítit k Irukovi. Z bloumání ji vyrušil až Obito na, kterého narazila v půli cesty. ,,Ahoj Sachi" pousmál se na ni černovlasý klučina. ,,Jé ahoj" trošku vyhrkla páč se ho trochu lekla. Po chvilce si všimla, že její spolužák je trochu pochroumaný. ,,Jsi v pohodě? Co si proboha dělal, že jsi takhle pomačkaný" podívala se na něj starostlivě. ,,Ehh... to nic není. Jen jsem … no zakopl o trám" na hned něco vymyslel. Sachiko se to moc nezdálo, ale pochopila od něj, že o tom nechce mluvit a tak to nechala být.
Hned první hodinu psali test na který se Obito a Sachiko učili v knihovně. Dívka jelikož byla od svého spolužíka dobře připravena na tento test byla velice seběvdomá a byla mezi prvními kdo ten test odevzdal mezi prvníma. Učitelka byla velice překvapena, ale potěšena když si sběžně podívala na její výsledky. Překvapibě se po třetí vyučovací hodině dozvěděli, že jim zbytek vyučování odpadá. Nikdo se neptal na podrbnosti přeci jenom při pátku se to hodí, že jim škola končí dříve. Obito si balil věci a pak mu mobil zavybruje v kapse, podívá se kdopak mu to píše a byla to SMS od Iruki. Nezapomeň že dneska jdeme do tý hospody brácho. A žádné výmluvy že se ti to nehodí neberu :D. Chlapec se nad tím pousmál a odepsal Je mi to jasný pak se u mě stav a půjdeme :)
,,Užij si víkend Obito"mávla na něj ,,Copak ty nejdeš domů?" podivil se a hodil si tašku přes rameno. ,,Jdu ještě do knihovny" usmála, vzala svůj bágl s učivem seběhla schody a šla do knihovny. Měla rozdělaný referát o Japonských tradicích, který měla už příští týden odevzdat. Zamyšleně si to štrádovala do knihovny, protože moc nedávala pozor na cestu tak do někoho vrazila. ,,Omlouvám se" řekla ducha nepřítomně až když se podívala do koho to narazila trochu zčervenala. "I-iruka-san... gomen" vyhrkla a okamžitě zaplula do knihovny. ,,Co se to semnou sakra děje" šptila si hodně potichu pro sebe. Zasedla si k volnému stolu kde to ještě chvilku rozdýchávala. To nic byl to jen sen, přeci mě to nerozhodí. , proletělo jí hlavou. Ještě nějakou tu hodinu zůstala v kniihovně a až uznala, že je tam dlouho tak se spakovala a šla domů.
Mezitím čas uběhl, slunko se vystřídalo na nebi s měsícem. Obito už se chystal v tom uslyšel zvonek. Vykoukl z okna a tam uviděl Iruku, který na něj mává ať už jde dolů. Pobral si své důležité věci a vyrazil za svým kamarádem, který už přešlapoval na chodníku. ,,Už jsem tu" vyletěl z branky ,,No už sem si myslel, že nedorazíš" rýpnul si do Obita a vyrazili dva bloky od něj do hospody.
,,Tak jak ti to jde se Sachiko? Slyšel jsem, že jste byli na rande" začal vyzvídat svého kamaráda. Když to uslyšel málem mu zaskočilo pivko. ,,Cože rande? Neměli jsme rande jen jsem s ní byl venku nic víc" utřel si pěnu z pusy. ,,Jo táák jen venku a kde jste byli?" bombardoval ho otázkama. ,,No... vzal jsem ji do parku kam chodívala s rodiči" odpověděl a znovu se napil. Iruka se začal zákeřně usmívat. "C-co... co je" nechápal ,, To je pěkný místo na randění..." uchychtl se Iruka. ,,Helee.." odvětil dotčeně černovlasý klučina. ,,Ale di jen sem si trochu rýp. Já vím, že se ti líbí, a že to je složitý" svým způsobem se mu omluvil.

Mezitím se Sachiko sešla se svou kamarádkou Temari. Říkají si snad všecko a svěřují se jedné druhé.

Sachiko uznala, že potřebuje pauzu od učení a, že si dá pauzu proto napsala své kamarádce Temari. Za nedlouho se sešly a zašly na jídlo. ,,Tákže povídej co je u tebe novího" začala Temari než jim donecou jídlo. "No kde bych začala... Dnes se mi zdál hodně divný sen" začala "Jak divný?" nechápala ji. ,,No zdálo se mi že jsme na večírku před zkouškama. Povídali jsme si a pak najednou přišel Iruka a odvedl mě ke skříňkám. Tam se na mě nalepil a skoro sme se políbili, ale než se tak stalo tak jsem se probudila" jak to dořekla Temari trochu vyprskla svého džusu. ,,C-cože? Tak o Irukovi se ti zdálo?" vyvalila oči "Šššš" utlumila svou kamarádku, Temari se ztišila a otočila se kolem sebe. Během chvilky jim už přinesli jídlo a tak se do toho s chutí pustili. Ještě chvilku si tam povídali a potom se přesunuli do hospody a shodou náhod do stejné kde jsou Iruka a Obito.
Dali si první drink. ,,No a cítíš něco k Irukovi nebo Obitovi?" zeptala se najednou Temari Sachiko. ,,Eh... no já ani nevím" trochu jí to zaskočilo a podívala se jinam. Temari to bylo jasné ,,Jasný ale nevíš ke komu viď" zazubila se a dál si popíjela drink. Dál si povídali a probírali všecko možné. Po pár hodinách si Temari všimla, že tu je Iruka a i Obito, když viděla Iruku hned drcla do své kamarádky. ,,Koukej koho tady máš" mírně naznačila hlavou směrem k Irukovi. ,,Sakra my jsme ve stejný hospodě jako oni" napila se drinku a celkem rychle to do ní zajelo. ,,Hele trochu brzdi s tím pitím" řekla hned jak to do sebe Sachi kopla. Po pár drincích co si dali usoudili, že už torozpustí a šli směr domov. Prošli kolem kluků co znají ze školy. Najednou se u nich Sachiko zastavila a z neznámého důvodu se opřela u jejich stolu. ,,Ahoj kluci" snažila se být sexi, ale po pár drincích už to moc nejde. ,,Ahoj" řekli oba najednou a podívali se nechápavě na sebe. ,,Už to balíte holky?" sotva to Iruka dořekl Sachiko se k němu naklonila a políbila. Ihned potom zmizela venk z hospody. Hoši se nechápavě podívali na Temari ta jen pokrčila rameny, protože to taky nechápala jen jim mávla a zmizela hned za Sachi ven.
,,No páni uvědomuješ si co si právě udělala?" koukala na svou kamarádku, která teda sotva chodila. Radši to tedy nechala být a v pořádku dovedla Sachiko domů a pomohla jí uložit do postele.

Co bude dál jak si to Iruka vynaloží.No a jak to vezme Obito.No to se snad dozvíme v příštím díle :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 megumi-sakamaki megumi-sakamaki | E-mail | Web | 24. května 2018 v 21:40 | Reagovat

Líbí se mi to

2 Naomi (나오미) Naomi (나오미) | Web | 24. května 2018 v 22:19 | Reagovat

Hohóó padla pusa! Tak to jsem zvědavá, jak na to bude Iruka reagovat :D a chudák Obito, že u toho zrovna byl :)

3 flymanthygirl flymanthygirl | E-mail | Web | 26. května 2018 v 21:59 | Reagovat

ahoj ano este funguje moj blog :D

4 flymanthy_girl flymanthy_girl | Web | 26. května 2018 v 22:21 | Reagovat

ako mam to zistit ci mam ta v Sb aj ty sa pozri :) :-D

5 flymanthy flymanthy | Web | 26. května 2018 v 23:05 | Reagovat

dobre zmensim ale ci by sme mohli byt Sb ak chces a ja diplom chcem Yuri girl a ty :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama