Studenský život 4

20. srpna 2017 v 18:55 | naruto109 |  Studenský život
Tak mám tu pro vás pokračování Studenského života snad se vám bude líbít a o to víc doufám,že se bude líbit Pariah pro ketrou tuto povídku píšu :)

V minulém díle : Sachiko si domluvila doučování s Kakashim. Obito po škole se rozhodl zajít do školní knihovny, aby se připravil na následující test. Narazil tam na Sachiko a tak pomohl s látkou z matiky spíše jí. Při cestě domů Obita kdosi napadl a ošklivě ho zranil. Kdosi ho odvedl pryč do bezpečí.

V bytě:
Obito se s menší bolestí pootočil na známou postavu. ,, Iruko.." hlesl a promnul si oči zda se mu to nezdá. Hnědovlasý mladík s vlasama zavázanýma v culíku vytáhl z kapsy náhradní klíč a zakýval s ním. ,, Už je to doba co jsem použil od tebe náhradní klíč k tvému bytu" řekl a povzdechl si ,, Prosím tebe s kým ses dal do křížku, že tě tak zřídil"pozvedl jedno obočí. Klučina, který byl skoro od hlavy až k patě samý obvaz se posadil na postel a trochu zaskučel. ,,To já právě nevím. Někdo mě přepadl ze zálohy a ani jsem neviděl do obličeje jak se do mě pustil" svěřil se mu. Ale určité podezření mám. Zamyslel se nad tím co mu onehdy šedovlasý sensei sdělil. ,,Obito?Halóó.." mával mu před obličejem rukou Iruka. Jelikož Obito byl tak zamyšlený vůbec si nevšiml nebo nezaslechl, že ho někdo volá. ,, Haló Země volá Obita vrať se k nám" když mávání rukou před obličejem nepomohlo trochu s ním zacloumal, ale jen tak jemně, protože má ranění. Klučina sebou trhl ,, Hmm?Co je" koukl na svého nejlepšího kamaráda. ,,Jaký hmmm jaký co je. Byl jsi ducha nepřítomný to mi nedělej" řekl trochu dotčeně. ,,To nic nelam si s tím hlavu jsem v pohodě. Vyspím se a bude to v pohodě" pokusil se pousmát. ,,Ty trdlo…" povzdechl si Iruka ,,Dlouho jsme nikde nebyli co takhle někdy zajít do hospody a pokecat? Třeba zítra po škole bude pátek to by byla škoda někam nevyrazit" mrkl na svého kamaráda. Obito chvilku nad tím přemýšlel a váhal nakonec na to kývl. ,,Tak fajn zítra po škole" zopakoval to ještě jednou a vyprovodil svého kamaráda ke dveřím. Ještě ho ujistil, že je v pořádku a , že si nemusí dělat starosti.
Šel přes kuchyni kde uviděl na stole lísteček. ,, V LEDNICI MÁŠ HOTOVOU VEČEŘI A SVAČINU DO ŠKOLY IRUKA" přečetl si lístek a jen protočil očima. Blbče jako kdybych se o sebe nedokázal postarat. Pousmál se nad tou myšlenkou, Obito věděl že to Iruka myslí s ním dobře. Vždycky tady pro něj byl proto jsou nejlepší kamarádi. Dal si sprchu a večeři a šel na kutě.

U Sachiko
Mladá slečna bezpečně dorazila domů. Vybalila si nepotřebné věci z tašky a nahradila jinými. ,,Teď aspoň rozumím té látce díky Obitovi" pousmála se nad myšlenkou na černovlasého klučiny s očima černýma jako uhel. Hned na to zavrtěla hlavou ,,Ááá to nesmíš Sachi teď se soustřeď na učení a na to jak se dostat na školu na kterou chceš" hned sama sebe pokárala.
Měla ještě hodinku dvě než chodí spát. Tak jako vždycky ten čas strávila u učiva a potom u vaření si dělání večeře. Než ještě zalehla si pustila film u kterého usnula.

Sachinin sen
Prostředí je škola a to blíže jídelna a chodby. Je školní večírek asi týden před zkouškami na různý školy kam se žáci hlásí. Jsou dvě bavící se skupinky. První: Sachiko,Hinata,Temari a sensei Kakashi který je kárá aby se učily. Druhá: Obito,Iruka,Madara a sensei Anko která s nimi popíjí punč.
Sachiko zabloudila ke druhé skupince vedle nich jediný kdo si toho všiml byl Iruka který se na ni pousmál a na náznak mávl. Blondýnka zazmatkovala, zčervenala a pohledem uhnula. Culíkatý mladík si toho všiml a jemně se nad tím pousmál. Kawaii. Pomyslel si Iruka a potom ho něco napadlo.
Omluvil se Anko-sensei a klukům, že se na chvilku vzdálí. ,,Ahoj…Že nás na chvilku omluvíte" podíval se na splek ve kterém byla Sachi vzal ji za ruku a odtáhl pryč. ,,C-c-co se děje Iruka-san" vyhrkla ze sebe Sachiko. Když si potom uvědomila,že jí drží za ruku úplně zrudla až na kost. Iruka najednou zastavil byli na chodbě kterou zrovna dnes nikdo nechodí. Jemně se pousmál a Sachiko opře na skříňky. Nahl se nad ni tak , že obličejem byli tak blízko, že na sebe dýchali.
,,CRRRRRRRRRR" najednou zazvonil budík u hlavy Sachiko. Ta sebou tak trhla až spadla z postele ,,Au.." poškrábala se na temeni. ,,Sakra tak pěkný sen a zrovna v tom…chjo" zaklela a zvedla se ze země.
Spáchala ranní hygienu, nějakou tu snídani si dala a vydala se do školy.

Pokračování příště ke komu vlastně Sachiko chová city? A co Kakashi pokusí se o něco až půjde k němu na doučování?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama