S přáteli u Vody

28. srpna 2017 v 9:56 | naruto109
Ahojky tak jsem teď splácala novou povídku je to jednorázovka :) Je to na anime Bleach na které teď znovu koukám :) snad se vám bude líbit :)


Postavy: Ichigo,Rukia,Orichime,Chad,Ishida,Renji,Zaraki,Ikkaku,Toshiro,Matsumoto,Kon,Yachiru

,,Hej Kurosaki! Já vím,že tady jsi vylez!" křičí jak na lesy vysoký,svalnatý muž s rolničkama na koních svých špičatých vlasů. ,,Kene Kene támhle" ukázala směr maličká holčina která mu sídlí na ramenou.
Oranžovlasý klučina sebou trhl. Ale ne… pomyslel si, když uviděl toho cápka s rolničkama. ,,KUROSAKI!" rozeběhl se proti němu s mečem s ostřím jako od pili.
,,Áááá…" vyjekl chlapec až spadl z postele. ,,Heh? Jen sen zaplať pánbůh" řekl si pro sebe v tom se otevřou dveře od jeho skříně. ,,Prokristapána co tady tak řveš?" vykoukla ze skříně červenovlasá dívka.


Asi bych se vám měl představit jmenuju se Ichiko Kurosaki jsem zástupce shinigami. Je mi sedmnáct let a jsem středoškolák. Od tý doby co jsem potkal tuto holku tak se furt zaplýtám do různých akcích aniž bych občas chtěl. Teď ta černovasá to je Rukia Kuchiki myslím, že říkala že je z třinácté jednotky. Je to shinigami a teď co je v lidském světě dokonce chodí i na stejnou školu.

Ichigo se podíval na Rukiu a zvedl se ze země. ,,To nic jen jsem měl skoro reálnej sen zase po mě šel ten šílenej Zaraki" odpověděl ji a převlékl se ,,No jdu na dlabanec uvidíme se ve škole" s těmito slovy odešel z pokoje do kuchyně. ,,Iiichigoo" kopl ho zezadu jeho otec a ušklíbl se. Né že by si na to Ichigo za ty léta na to nezvykl,ale pokaždý ho to tak či tak naštve. Naštváním mu naběhla žilka ,,Ááá co blbneš takhle po ránu" pořádně mu to Ichigo oplatil a zasedl ke stolu. ,,T-tatínku… jsi v pořádku?" vyhrkla hnědovlasá na krátko ostříhaná mladší sestra Ichiga. ,,Jen ho tam nech a poď se najíst Yuzu" řekla s klidným hlasem druhá s Ichigovích sester. ,,Bráško? Už bude skoro osm hodin měl bys už vyrazit nebo příjdeš pozdě" řekla černovlasá sestra a podívala se na hodiny. ,,Hmm? A sakra no jo sním si to cestou" vystřelil z baráku a mířil si to do školy. Takto vypadalo skoro každé ráno u Ichiga prostě chaos jak má být.

Určitě máte otázku jak se Rukia ta shcinigami může jen tak připojit někam jako je škola nebo prostě život v lidském světě tak aby jo všichni viděli. No odpověď je jednoduchá mají takovou vymoženost a to gigaj. Gigaj je tělo něco jako mrtvola prostě tělo bez duše do kterýho si vlezou jako poustevník do svého domečku. A díky takovému prášku můžou měnit lidem myšlenky třeba tak že jsi nový student na střední škole.

Ichigo dorazil do školy jen tak tak,ale včas. Vešel do třidy a všechny pozdravil. Celý den probíhal celkem normálně jen si Ichigo párkrát odešel ze školy aby zneškodnil nějaký ty hollow. Po škole se ještě chvilku zdržel se svými spolužáky v herně a potom vyrazil zpátky domů. Vešel do svého pokoje.
,,Hoj Ichigo" usmál se červenovlasý chlapec který seděl na jeho posteli. ,,Co tu ksakru děláte neumíte přijít normálně jako návštěva?" praštil Ichigo chlapce co seděl na posteli. ,,Au se tak nerozčiluj vzali jsme si volno a přišli za tebou" držel se chlapec za nos kam mu dal ránu. Ichigo si jen povzdechl. Přišli za ním přátelé ze společenství duší. Renji,Matsumoto,Ikkaku,Toshiro,Zaraki s Yachiru.
,,Kurosaki poď se bít!" hned na něj vyjel Zaraki a Ichigo tak tak uhnul. ,,Keník se chce pobavit jako minule" vykoukla zpoza jeho zad růžovlasá holčina Yachiru a zasmála se jako obvykle. ,,Možná později jo Kenpachi" snažil se ho odbýt . ,,Neee-san…" objevil se tam Kon a vyskočil po Matsumoto,ale jako vždy ho jen rukou odpráskla někam pryč. ,,Chtěli bychom jít někam k vodě a napadlo nás, že bys mohl jít s náma plus i tví přátele co byli ve společenství duší" řekla Matsumoto a všichni ostatní souhlasně kývli dokonce i Zaraki, který se ale zdráhal. Mladý Kurosaki nad tím přemýšel a zdráhal se jestli má jít či ne. Když Rukia uviděla jeho skoro nepřítomný výraz a vahavý tak ho jednoduše praštila přes hlavu. Ten se na ní jen tázavě podíval ,,Co blbneš taky potřebuješ si oddechnout za ten měsíc co jsem s tebou jsem tě neviděla odpočívat a jenom trénovat" trochu mu vynadala a Ichigo nakonec souhlasně kývl. Ještě ten den dal vědět Orichime,Chadovi a Ishidovi že se můžou připojit.
Další den dopoledne si sbalil věci k vodě a šel pomalu ven. ,,Yuzu, Karin dneska na mě s obědem nečekejte jdu k vodě s přáteli" oznámil svým mladším sestrám a zmizel ve dveřích. Venku na něj už čekala celá parta. ,,Podívejte co sem nám všecko připravila k vodě" ukázala Orochime plný košík jídla. Rukia jako vždy to obdivovala ty její výtvory.
Přišli k vodě a všichni se bavili dokonce se k nim přifařil i Kon ten malý perverzák. Tak všechny holky otravoval nebo se snažil dostat na jejich hruď až si z něj udělaly míček se kterým si házely. Renji se snažil co nejvíc se bavit s Rukiou páč se mu odjakživa líbila a chtěl by s ní strašně moc chodit. Jen prostě neví jak ty city má projevit aby to nebylo jen jednostranné. Kenpachi to už nemohl vydržet a začal honit Ichiga po pláži. ,,No tak Kurosaki odhoď gigaj a pobav se trocha semnou" řičel za ním ,,Áááá nééé neblázni" utíkal ze všech sil a uhýbal se jeho výpadům. ,,Keník se chce pobavit Ichi" vykukla zpoza zad malá Yachiru.
Ichigo se zarazil ,,Mám dejavu…" řekl si a přemýšlel kde tuto situaci už zažil. ,,Aháá už vím to je jako v tom snu. Ooo to néé pomoooc" zařval jak na lesy. ,,No tak Kurosaki poď poď…" honil ho stále. Ichigo má až slzy v očích a modlí se aby to skončilo nebo aby se probudil že je to určitě jenom sen.

THE END

Související obrázek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Naomi (나오미) Naomi (나오미) | Web | 13. září 2017 v 12:55 | Reagovat

Zaraki aby hned nevyužil situace an bitku xD pobavila jsem se u toho :)

2 naruto109 naruto109 | Web | 17. září 2017 v 17:50 | Reagovat

[1]: sem ráda že se líbí :)

3 Sayuriko MeiLin Hikarashi♥SB♥ Sayuriko MeiLin Hikarashi♥SB♥ | E-mail | Web | 19. října 2017 v 4:23 | Reagovat

Ahojky Sbenko máš u mňa na blogu Ty v Anime za spriatelenie blogou :D dufám že sa ti to bude páčiť.

http://sasume.blog.cz/1710/ty-v-anime-pre-naruto109-za-spriatelenie-blogu-od-sayuriko-meilin-hikarashi#pridat-komentar

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama