Srpen 2017

S přáteli u Vody

28. srpna 2017 v 9:56 | naruto109
Ahojky tak jsem teď splácala novou povídku je to jednorázovka :) Je to na anime Bleach na které teď znovu koukám :) snad se vám bude líbit :)


Postavy: Ichigo,Rukia,Orichime,Chad,Ishida,Renji,Zaraki,Ikkaku,Toshiro,Matsumoto,Kon,Yachiru

,,Hej Kurosaki! Já vím,že tady jsi vylez!" křičí jak na lesy vysoký,svalnatý muž s rolničkama na koních svých špičatých vlasů. ,,Kene Kene támhle" ukázala směr maličká holčina která mu sídlí na ramenou.
Oranžovlasý klučina sebou trhl. Ale ne… pomyslel si, když uviděl toho cápka s rolničkama. ,,KUROSAKI!" rozeběhl se proti němu s mečem s ostřím jako od pili.
,,Áááá…" vyjekl chlapec až spadl z postele. ,,Heh? Jen sen zaplať pánbůh" řekl si pro sebe v tom se otevřou dveře od jeho skříně. ,,Prokristapána co tady tak řveš?" vykoukla ze skříně červenovlasá dívka.


Asi bych se vám měl představit jmenuju se Ichiko Kurosaki jsem zástupce shinigami. Je mi sedmnáct let a jsem středoškolák. Od tý doby co jsem potkal tuto holku tak se furt zaplýtám do různých akcích aniž bych občas chtěl. Teď ta černovasá to je Rukia Kuchiki myslím, že říkala že je z třinácté jednotky. Je to shinigami a teď co je v lidském světě dokonce chodí i na stejnou školu.

Ichigo se podíval na Rukiu a zvedl se ze země. ,,To nic jen jsem měl skoro reálnej sen zase po mě šel ten šílenej Zaraki" odpověděl ji a převlékl se ,,No jdu na dlabanec uvidíme se ve škole" s těmito slovy odešel z pokoje do kuchyně. ,,Iiichigoo" kopl ho zezadu jeho otec a ušklíbl se. Né že by si na to Ichigo za ty léta na to nezvykl,ale pokaždý ho to tak či tak naštve. Naštváním mu naběhla žilka ,,Ááá co blbneš takhle po ránu" pořádně mu to Ichigo oplatil a zasedl ke stolu. ,,T-tatínku… jsi v pořádku?" vyhrkla hnědovlasá na krátko ostříhaná mladší sestra Ichiga. ,,Jen ho tam nech a poď se najíst Yuzu" řekla s klidným hlasem druhá s Ichigovích sester. ,,Bráško? Už bude skoro osm hodin měl bys už vyrazit nebo příjdeš pozdě" řekla černovlasá sestra a podívala se na hodiny. ,,Hmm? A sakra no jo sním si to cestou" vystřelil z baráku a mířil si to do školy. Takto vypadalo skoro každé ráno u Ichiga prostě chaos jak má být.

Určitě máte otázku jak se Rukia ta shcinigami může jen tak připojit někam jako je škola nebo prostě život v lidském světě tak aby jo všichni viděli. No odpověď je jednoduchá mají takovou vymoženost a to gigaj. Gigaj je tělo něco jako mrtvola prostě tělo bez duše do kterýho si vlezou jako poustevník do svého domečku. A díky takovému prášku můžou měnit lidem myšlenky třeba tak že jsi nový student na střední škole.

Ichigo dorazil do školy jen tak tak,ale včas. Vešel do třidy a všechny pozdravil. Celý den probíhal celkem normálně jen si Ichigo párkrát odešel ze školy aby zneškodnil nějaký ty hollow. Po škole se ještě chvilku zdržel se svými spolužáky v herně a potom vyrazil zpátky domů. Vešel do svého pokoje.
,,Hoj Ichigo" usmál se červenovlasý chlapec který seděl na jeho posteli. ,,Co tu ksakru děláte neumíte přijít normálně jako návštěva?" praštil Ichigo chlapce co seděl na posteli. ,,Au se tak nerozčiluj vzali jsme si volno a přišli za tebou" držel se chlapec za nos kam mu dal ránu. Ichigo si jen povzdechl. Přišli za ním přátelé ze společenství duší. Renji,Matsumoto,Ikkaku,Toshiro,Zaraki s Yachiru.
,,Kurosaki poď se bít!" hned na něj vyjel Zaraki a Ichigo tak tak uhnul. ,,Keník se chce pobavit jako minule" vykoukla zpoza jeho zad růžovlasá holčina Yachiru a zasmála se jako obvykle. ,,Možná později jo Kenpachi" snažil se ho odbýt . ,,Neee-san…" objevil se tam Kon a vyskočil po Matsumoto,ale jako vždy ho jen rukou odpráskla někam pryč. ,,Chtěli bychom jít někam k vodě a napadlo nás, že bys mohl jít s náma plus i tví přátele co byli ve společenství duší" řekla Matsumoto a všichni ostatní souhlasně kývli dokonce i Zaraki, který se ale zdráhal. Mladý Kurosaki nad tím přemýšel a zdráhal se jestli má jít či ne. Když Rukia uviděla jeho skoro nepřítomný výraz a vahavý tak ho jednoduše praštila přes hlavu. Ten se na ní jen tázavě podíval ,,Co blbneš taky potřebuješ si oddechnout za ten měsíc co jsem s tebou jsem tě neviděla odpočívat a jenom trénovat" trochu mu vynadala a Ichigo nakonec souhlasně kývl. Ještě ten den dal vědět Orichime,Chadovi a Ishidovi že se můžou připojit.
Další den dopoledne si sbalil věci k vodě a šel pomalu ven. ,,Yuzu, Karin dneska na mě s obědem nečekejte jdu k vodě s přáteli" oznámil svým mladším sestrám a zmizel ve dveřích. Venku na něj už čekala celá parta. ,,Podívejte co sem nám všecko připravila k vodě" ukázala Orochime plný košík jídla. Rukia jako vždy to obdivovala ty její výtvory.
Přišli k vodě a všichni se bavili dokonce se k nim přifařil i Kon ten malý perverzák. Tak všechny holky otravoval nebo se snažil dostat na jejich hruď až si z něj udělaly míček se kterým si házely. Renji se snažil co nejvíc se bavit s Rukiou páč se mu odjakživa líbila a chtěl by s ní strašně moc chodit. Jen prostě neví jak ty city má projevit aby to nebylo jen jednostranné. Kenpachi to už nemohl vydržet a začal honit Ichiga po pláži. ,,No tak Kurosaki odhoď gigaj a pobav se trocha semnou" řičel za ním ,,Áááá nééé neblázni" utíkal ze všech sil a uhýbal se jeho výpadům. ,,Keník se chce pobavit Ichi" vykukla zpoza zad malá Yachiru.
Ichigo se zarazil ,,Mám dejavu…" řekl si a přemýšlel kde tuto situaci už zažil. ,,Aháá už vím to je jako v tom snu. Ooo to néé pomoooc" zařval jak na lesy. ,,No tak Kurosaki poď poď…" honil ho stále. Ichigo má až slzy v očích a modlí se aby to skončilo nebo aby se probudil že je to určitě jenom sen.

THE END

Související obrázek

Studenský život 4

20. srpna 2017 v 18:55 | naruto109 |  Studenský život
Tak mám tu pro vás pokračování Studenského života snad se vám bude líbít a o to víc doufám,že se bude líbit Pariah pro ketrou tuto povídku píšu :)

V minulém díle : Sachiko si domluvila doučování s Kakashim. Obito po škole se rozhodl zajít do školní knihovny, aby se připravil na následující test. Narazil tam na Sachiko a tak pomohl s látkou z matiky spíše jí. Při cestě domů Obita kdosi napadl a ošklivě ho zranil. Kdosi ho odvedl pryč do bezpečí.

V bytě:
Obito se s menší bolestí pootočil na známou postavu. ,, Iruko.." hlesl a promnul si oči zda se mu to nezdá. Hnědovlasý mladík s vlasama zavázanýma v culíku vytáhl z kapsy náhradní klíč a zakýval s ním. ,, Už je to doba co jsem použil od tebe náhradní klíč k tvému bytu" řekl a povzdechl si ,, Prosím tebe s kým ses dal do křížku, že tě tak zřídil"pozvedl jedno obočí. Klučina, který byl skoro od hlavy až k patě samý obvaz se posadil na postel a trochu zaskučel. ,,To já právě nevím. Někdo mě přepadl ze zálohy a ani jsem neviděl do obličeje jak se do mě pustil" svěřil se mu. Ale určité podezření mám. Zamyslel se nad tím co mu onehdy šedovlasý sensei sdělil. ,,Obito?Halóó.." mával mu před obličejem rukou Iruka. Jelikož Obito byl tak zamyšlený vůbec si nevšiml nebo nezaslechl, že ho někdo volá. ,, Haló Země volá Obita vrať se k nám" když mávání rukou před obličejem nepomohlo trochu s ním zacloumal, ale jen tak jemně, protože má ranění. Klučina sebou trhl ,, Hmm?Co je" koukl na svého nejlepšího kamaráda. ,,Jaký hmmm jaký co je. Byl jsi ducha nepřítomný to mi nedělej" řekl trochu dotčeně. ,,To nic nelam si s tím hlavu jsem v pohodě. Vyspím se a bude to v pohodě" pokusil se pousmát. ,,Ty trdlo…" povzdechl si Iruka ,,Dlouho jsme nikde nebyli co takhle někdy zajít do hospody a pokecat? Třeba zítra po škole bude pátek to by byla škoda někam nevyrazit" mrkl na svého kamaráda. Obito chvilku nad tím přemýšlel a váhal nakonec na to kývl. ,,Tak fajn zítra po škole" zopakoval to ještě jednou a vyprovodil svého kamaráda ke dveřím. Ještě ho ujistil, že je v pořádku a , že si nemusí dělat starosti.
Šel přes kuchyni kde uviděl na stole lísteček. ,, V LEDNICI MÁŠ HOTOVOU VEČEŘI A SVAČINU DO ŠKOLY IRUKA" přečetl si lístek a jen protočil očima. Blbče jako kdybych se o sebe nedokázal postarat. Pousmál se nad tou myšlenkou, Obito věděl že to Iruka myslí s ním dobře. Vždycky tady pro něj byl proto jsou nejlepší kamarádi. Dal si sprchu a večeři a šel na kutě.

U Sachiko
Mladá slečna bezpečně dorazila domů. Vybalila si nepotřebné věci z tašky a nahradila jinými. ,,Teď aspoň rozumím té látce díky Obitovi" pousmála se nad myšlenkou na černovlasého klučiny s očima černýma jako uhel. Hned na to zavrtěla hlavou ,,Ááá to nesmíš Sachi teď se soustřeď na učení a na to jak se dostat na školu na kterou chceš" hned sama sebe pokárala.
Měla ještě hodinku dvě než chodí spát. Tak jako vždycky ten čas strávila u učiva a potom u vaření si dělání večeře. Než ještě zalehla si pustila film u kterého usnula.

Sachinin sen
Prostředí je škola a to blíže jídelna a chodby. Je školní večírek asi týden před zkouškami na různý školy kam se žáci hlásí. Jsou dvě bavící se skupinky. První: Sachiko,Hinata,Temari a sensei Kakashi který je kárá aby se učily. Druhá: Obito,Iruka,Madara a sensei Anko která s nimi popíjí punč.
Sachiko zabloudila ke druhé skupince vedle nich jediný kdo si toho všiml byl Iruka který se na ni pousmál a na náznak mávl. Blondýnka zazmatkovala, zčervenala a pohledem uhnula. Culíkatý mladík si toho všiml a jemně se nad tím pousmál. Kawaii. Pomyslel si Iruka a potom ho něco napadlo.
Omluvil se Anko-sensei a klukům, že se na chvilku vzdálí. ,,Ahoj…Že nás na chvilku omluvíte" podíval se na splek ve kterém byla Sachi vzal ji za ruku a odtáhl pryč. ,,C-c-co se děje Iruka-san" vyhrkla ze sebe Sachiko. Když si potom uvědomila,že jí drží za ruku úplně zrudla až na kost. Iruka najednou zastavil byli na chodbě kterou zrovna dnes nikdo nechodí. Jemně se pousmál a Sachiko opře na skříňky. Nahl se nad ni tak , že obličejem byli tak blízko, že na sebe dýchali.
,,CRRRRRRRRRR" najednou zazvonil budík u hlavy Sachiko. Ta sebou tak trhla až spadla z postele ,,Au.." poškrábala se na temeni. ,,Sakra tak pěkný sen a zrovna v tom…chjo" zaklela a zvedla se ze země.
Spáchala ranní hygienu, nějakou tu snídani si dala a vydala se do školy.

Pokračování příště ke komu vlastně Sachiko chová city? A co Kakashi pokusí se o něco až půjde k němu na doučování?


Nový vzhled je na světě

8. srpna 2017 v 20:03 | naruto109 |  Designy blogu
Ta po dlouhý době jsem vyměnila kabátek blogu :) nějak jsem se k tomu furt neměla, až tedy v neděly jsem něco ukutila :) snad se vám bude líbit jako mě. Já jsem celkem spokojená po dlouhé době ve photosohpu.
Akorát jsem zápasila s nastavením tak s velikou pomocí od Elithii jsme to nastavily :)Diplomek pro mě od Naomi

7. srpna 2017 v 17:24 | naruto109 |  Diplomky za SB
Krásný diplomek od nového SB Naomi píše bezva povídky :)


Bude nový kabátek

6. srpna 2017 v 20:18 | naruto109
Zdravím nakonec jsem se odhodlala udělat nový design nějak jsem ho splácala. No akorát teď zápasím s nastavením dělala jsem ho ve photoshopu pokud má někdo zkušenosti prosím o radu. Tento nynější co mám také jsem ho dělala ve photoshopu a sama nastavila,ale už je to sakra dávno :D tak jsem zapomněla.

TADY se ho snažím nastavit na zkušebním blogu rozměry 1200x800


Diplomek FOR Naomi

6. srpna 2017 v 18:34 | naruto109 |  Diplomky-FOR YOU
Jsem ráda že mám nového kamaráda :) Ráda tě poznávám Naomi. Naomi má úžsné povídky ZDE


Gaara AMV

5. srpna 2017 v 22:23 | naruto109 |  videa