Studenský život 3

19. července 2017 v 11:22 | naruto109 |  Studenský život
Zdravím moc se omlouvám, že teď poslední dobou tu nejsem,ale jsem na nové pozici v práci a zaučuju se :) Tak atyk díky tomu se občas v práci nudím a začala jsem opět psát :D a budu se snažit dohnat vše co sem zanedbala :)

Shrnutí z předešlého dílu: Sachiko s Obitem po zábavném odpoledni v parku odešli oba svojí cestou domů. Obito při své cestě narazil na Kakashiho,který učí na škole. Sensei mu razantně vysvětlil, ať dá ruce pryč od Sachiko. Další den si Kakashi přizval Sachiko ke katedře a nabídl ji doučovaní.


Ve škole:
Sachiko stála u senseie a přemýšlela nad nabídkou Zní to jako dobrý nápad. Přece jen na tu školu určitě se chci dostat. Přemýšlela "Dobře je to dobrý návrh pokud se tam chci dostat" nakonec na to přikývla. Tak to by bylo. Pomyslel si zlověstně Kakashi-sensei. "Dobrá tedy jaký dny by vám vyhovovaly?" optal se své studentky. "Hmm.." zapřemýšlela "…co takhle úterky nebo čtvrtky?" podala návrh na doučující dny. "Tak úterky kolem šesté?" dokončil návrh učitel. "Dobře domluveno" pousmála se mladá studentka. Kakashi ji ještě dal lísteček s jeho adresou a odešel ze třídy.
Obito přispěchal ke své spolužačce "Copak chtěl?" zeptal se zvědavě "Ale nic moc. Jen mi navrhl doučování, abych zvládla přijímačky. Takže nic extra" odpověděla mile. "No dobře" řekl trošku ustaraně. Asi bych to neměl brát extra vážně. prolítlo mu hlavou. Zbytek dne potom probíhal celkem dobře a normálně. Po škole se černovlasý klučina rozhodl, že se bude učit ve školní knihovně. Zítra totiž má být písemka z Japonštiny.

Školní knihovna:
Mladík vešel do místnosti a sebral si z regálu pár knížek. Mířil ke stolu kam by se usadil a v tom uviděl Sachiko. "Ahoj co ty tady?" přisedl si ke spolužačce. "Ále dneska mi dal celkem zabrat jeden příklad z matiky tak si to chci zopakovat" pousmála se na Obita. "Tady tenhle?" nahlédl do jejího sešitu. "To mi celkem jde tato látka. Je to jednoduchý…" začal vysvětlovat.Strávili u toho dost času, až je knihovnice musela upozornit, že už bude zamikat. "Páni to už je tolik hodin?" dívka se podívala z okna, kde už byla tma. "Hodně to uteklo a díky tvému výkladu to už chápu" poděkovala mu "Ále to nic nebylo" trošku zčervenal a mávlnad tím rukou. Oba studenti si sbalili věci a razili domů.
V půli cesty se rozloučili "Opravdu nechceš doprovodit až domů? Už je celkem tma" nabídl se jí černovlasý klučina. "To nemusíš mám to kousíček" mrkla na něj. "Tak fajn zítra ve škole" usmál se a oba šli jinou cestou. Jako obvykle to vzal zkratkou a to ještě netušil co se stane.
Najednou toho klučinu někdo přepadl ze zadu. Pořádně mu nebylo vidět do obličeje, protože byl maskovaný. Obita zbil a pomláceného ho nechal ležet na zemi. Dezeorintovaný Obito se snažil postavit, ale moc mu to nešlo. V dálce viděl někoho se přibližovat, ale než stačil zaostřit tak omdlel. Neznámý ho vzal do náruče a odnesl z toho nebezpečného místa.

V cizím bytě:
Obito se pomalu probouzel a začal zjišťovat, že ono místo mu není vůbec povědomé. Chtěl se posadit, aby zjistil kde to vůbec je. No, ale jen zasyčel bolestí, až potom si všiml těch obvazů a to, že je bez trička. "Opatrně. Musíš své pohyby dělat opatrněji a né tak zbrkle" uslyšel známý hlas a pootočil hlavou.


Pokračování příště.Koho to tam uvidí?A dozví se kdo ho vůbec napadl?No to se uvidí v dalším pokračování ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pariah Pariah | Web | 19. července 2017 v 22:12 | Reagovat

Tak musím říct že se mi moc líbily vysvětlivky kde se děj odehrává, to bylo moc fajn a taky jsem ráda, že jsi to nezabalila. Vlastně jsem se už docela bála, že tě psaní omrzelo.
Kakashi jako záporák je zjímavá volba tedy prozatím :D Jen je škoda, že část "Ve škole" byla kratší :)

2 Naruto109 Naruto109 | 20. července 2017 v 16:43 | Reagovat

[1]: sem rada ze se libi a ted jen zase promyslet plan jak dal :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama