Příběh Naru 7

22. července 2017 v 17:28 | naruto109 |  Příběh Naru
V minulém díle: Malá Naru se rozhodla vyzvat starého Asaku, který je v čele klanu. Mitsu její matka tomu nemohla uvěřit, ale uklidňovala se, že to stejně nedopadne. Naru vyzvala Asaku a bojovali. Samosřejmě, že prohrála, ale starý Asaka nakonec povolil to oč se Naru snažila.

Doma:
Když Naru zkolabovala po vyčerpávajícím souboji. Její maminka ji vzala zpět domů. Asaka sice řekl, že to povolí, ale mám jí to říct? Přeci jenom není radno si zahrávat s démonem. Mohk by převzít kontrolu a co potom. přemýšlela Mitsu starostlivě či jí tu zprávu říci či ji zatajit.
"Ehm..kde to…sem?" pomalu se probouzela dívenka a zamžourala očkama. "Naru? Už jsi vzhůru?" objala ji opatrně. "Co se stalo?" řekla zmateně. "Vyzvala si Asaku k zápasu a omdlela jsi vyčerpáním" stručně ji odpověděla. "Takže jsem prohrála" vydechla zklamaně. To byla ta chvíle kde jí mohla říci tu dobrou novinu. Mitsu se odmlčela a Naru si toho všimla "Děje se něco?" zeptala se mamky. Ale nic…nic důležitého" odpověděla, ale neznělo to moc přesvědčivě. "Ach ano nevíš jestli Asuka-san něco neříkal?" vzpomněla si na souboj opět se Mitsu odmlčela "N-nevím jestli něco říkal" snažila se z toho vyvlíknout. "Hmm dobře tak se ho půjdu zeptat" snažila sr vyskočit z postele, ale moc jí to nešlo. "Au…" zasyčela bolestí "Dej si pauzu moc ses přepínala. Hezky si odpočiň ju" mile se usmála. Myslí si totiž, že na to Naru zapomene.

Další den:
Malá Uzuki brzo ráno vyskočila z postele. Seběhla dolů kde už byla i její mamka "Hned se vrátím" s těmito slovy zmizela ve dveřích.
Běžela do čtvrti Uzuki a rovnou na místo kde bydlí pan Asuka. Zaklepala na dveře a čekala na odezvu z druhé strany. O chvilku později ze dveří vyšel pan Asuka a nechápavě se podíval na mladou slečnu. "Co se děje Naru?" optal se dívenky. "No přišla jsem se zeptat jestli jste nezměnil názor i když jsem prohrála" vyvalila na něj co měla na srdci. Asuka na ni zamrkal "Copak ti to Mitsu neřekla?" Naru negativně zavrtěla hlavou Asuka si jen povzdechl. "No říkal jsem ať ti vyřídí, že sis vydobyla svého. A tudíž ti tvou žádost nakonec povolím" sotva dokončil větu a dívence se rozzářila očka a dokonce i objala nejvyššího z klanu. "Nezklamu Vás budu mít vše pod kontrolou" s tímto nadšením hned běžela za Nahiro, aby ji řekla tuto bezva novinu.

V zakázané časti ve čtvrti Uzuki:
Naru přiběhla do dávno neobytné budovy kde sídlí Nahiro. Proběhla skrz chodby až dorazila do místnostikde je vlčice zapečetěna. "Nahiro?" popošla dále "To si ty prtě?" ozvalo se a dívka k ní doběhla. "Mám novinu" řekla nadšeně až jí oči zářily. "Pan Asaka vůdce klanu mi to povolil… abys byla mou společnicí" dořekla své myšlenky. "To jsi ho opravdu porazila v boji?" řekla zaskočeně vlčice. "To sice ne, ale mám jeho povolení" pousmála se "To je bezva ne?" řekla plná energie. "Tak já zase půjdu zatím ahoj" než stačila Nahiro něco podotknout tak byla Naru už pryč.


Pokračování příště: Co se dál bude dít? Má snad Nahiro nějaké zlověstné plány? Nebo si k ní už Naru našla svou cestu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama