Červenec 2017

Příběh Naru 7

22. července 2017 v 17:28 | naruto109 |  Příběh Naru
V minulém díle: Malá Naru se rozhodla vyzvat starého Asaku, který je v čele klanu. Mitsu její matka tomu nemohla uvěřit, ale uklidňovala se, že to stejně nedopadne. Naru vyzvala Asaku a bojovali. Samosřejmě, že prohrála, ale starý Asaka nakonec povolil to oč se Naru snažila.

Doma:
Když Naru zkolabovala po vyčerpávajícím souboji. Její maminka ji vzala zpět domů. Asaka sice řekl, že to povolí, ale mám jí to říct? Přeci jenom není radno si zahrávat s démonem. Mohk by převzít kontrolu a co potom. přemýšlela Mitsu starostlivě či jí tu zprávu říci či ji zatajit.
"Ehm..kde to…sem?" pomalu se probouzela dívenka a zamžourala očkama. "Naru? Už jsi vzhůru?" objala ji opatrně. "Co se stalo?" řekla zmateně. "Vyzvala si Asaku k zápasu a omdlela jsi vyčerpáním" stručně ji odpověděla. "Takže jsem prohrála" vydechla zklamaně. To byla ta chvíle kde jí mohla říci tu dobrou novinu. Mitsu se odmlčela a Naru si toho všimla "Děje se něco?" zeptala se mamky. Ale nic…nic důležitého" odpověděla, ale neznělo to moc přesvědčivě. "Ach ano nevíš jestli Asuka-san něco neříkal?" vzpomněla si na souboj opět se Mitsu odmlčela "N-nevím jestli něco říkal" snažila se z toho vyvlíknout. "Hmm dobře tak se ho půjdu zeptat" snažila sr vyskočit z postele, ale moc jí to nešlo. "Au…" zasyčela bolestí "Dej si pauzu moc ses přepínala. Hezky si odpočiň ju" mile se usmála. Myslí si totiž, že na to Naru zapomene.

Další den:
Malá Uzuki brzo ráno vyskočila z postele. Seběhla dolů kde už byla i její mamka "Hned se vrátím" s těmito slovy zmizela ve dveřích.
Běžela do čtvrti Uzuki a rovnou na místo kde bydlí pan Asuka. Zaklepala na dveře a čekala na odezvu z druhé strany. O chvilku později ze dveří vyšel pan Asuka a nechápavě se podíval na mladou slečnu. "Co se děje Naru?" optal se dívenky. "No přišla jsem se zeptat jestli jste nezměnil názor i když jsem prohrála" vyvalila na něj co měla na srdci. Asuka na ni zamrkal "Copak ti to Mitsu neřekla?" Naru negativně zavrtěla hlavou Asuka si jen povzdechl. "No říkal jsem ať ti vyřídí, že sis vydobyla svého. A tudíž ti tvou žádost nakonec povolím" sotva dokončil větu a dívence se rozzářila očka a dokonce i objala nejvyššího z klanu. "Nezklamu Vás budu mít vše pod kontrolou" s tímto nadšením hned běžela za Nahiro, aby ji řekla tuto bezva novinu.

V zakázané časti ve čtvrti Uzuki:
Naru přiběhla do dávno neobytné budovy kde sídlí Nahiro. Proběhla skrz chodby až dorazila do místnostikde je vlčice zapečetěna. "Nahiro?" popošla dále "To si ty prtě?" ozvalo se a dívka k ní doběhla. "Mám novinu" řekla nadšeně až jí oči zářily. "Pan Asaka vůdce klanu mi to povolil… abys byla mou společnicí" dořekla své myšlenky. "To jsi ho opravdu porazila v boji?" řekla zaskočeně vlčice. "To sice ne, ale mám jeho povolení" pousmála se "To je bezva ne?" řekla plná energie. "Tak já zase půjdu zatím ahoj" než stačila Nahiro něco podotknout tak byla Naru už pryč.


Pokračování příště: Co se dál bude dít? Má snad Nahiro nějaké zlověstné plány? Nebo si k ní už Naru našla svou cestu.

Studenský život 3

19. července 2017 v 11:22 | naruto109 |  Studenský život
Zdravím moc se omlouvám, že teď poslední dobou tu nejsem,ale jsem na nové pozici v práci a zaučuju se :) Tak atyk díky tomu se občas v práci nudím a začala jsem opět psát :D a budu se snažit dohnat vše co sem zanedbala :)

Shrnutí z předešlého dílu: Sachiko s Obitem po zábavném odpoledni v parku odešli oba svojí cestou domů. Obito při své cestě narazil na Kakashiho,který učí na škole. Sensei mu razantně vysvětlil, ať dá ruce pryč od Sachiko. Další den si Kakashi přizval Sachiko ke katedře a nabídl ji doučovaní.


Ve škole:
Sachiko stála u senseie a přemýšlela nad nabídkou Zní to jako dobrý nápad. Přece jen na tu školu určitě se chci dostat. Přemýšlela "Dobře je to dobrý návrh pokud se tam chci dostat" nakonec na to přikývla. Tak to by bylo. Pomyslel si zlověstně Kakashi-sensei. "Dobrá tedy jaký dny by vám vyhovovaly?" optal se své studentky. "Hmm.." zapřemýšlela "…co takhle úterky nebo čtvrtky?" podala návrh na doučující dny. "Tak úterky kolem šesté?" dokončil návrh učitel. "Dobře domluveno" pousmála se mladá studentka. Kakashi ji ještě dal lísteček s jeho adresou a odešel ze třídy.
Obito přispěchal ke své spolužačce "Copak chtěl?" zeptal se zvědavě "Ale nic moc. Jen mi navrhl doučování, abych zvládla přijímačky. Takže nic extra" odpověděla mile. "No dobře" řekl trošku ustaraně. Asi bych to neměl brát extra vážně. prolítlo mu hlavou. Zbytek dne potom probíhal celkem dobře a normálně. Po škole se černovlasý klučina rozhodl, že se bude učit ve školní knihovně. Zítra totiž má být písemka z Japonštiny.

Školní knihovna:
Mladík vešel do místnosti a sebral si z regálu pár knížek. Mířil ke stolu kam by se usadil a v tom uviděl Sachiko. "Ahoj co ty tady?" přisedl si ke spolužačce. "Ále dneska mi dal celkem zabrat jeden příklad z matiky tak si to chci zopakovat" pousmála se na Obita. "Tady tenhle?" nahlédl do jejího sešitu. "To mi celkem jde tato látka. Je to jednoduchý…" začal vysvětlovat.Strávili u toho dost času, až je knihovnice musela upozornit, že už bude zamikat. "Páni to už je tolik hodin?" dívka se podívala z okna, kde už byla tma. "Hodně to uteklo a díky tvému výkladu to už chápu" poděkovala mu "Ále to nic nebylo" trošku zčervenal a mávlnad tím rukou. Oba studenti si sbalili věci a razili domů.
V půli cesty se rozloučili "Opravdu nechceš doprovodit až domů? Už je celkem tma" nabídl se jí černovlasý klučina. "To nemusíš mám to kousíček" mrkla na něj. "Tak fajn zítra ve škole" usmál se a oba šli jinou cestou. Jako obvykle to vzal zkratkou a to ještě netušil co se stane.
Najednou toho klučinu někdo přepadl ze zadu. Pořádně mu nebylo vidět do obličeje, protože byl maskovaný. Obita zbil a pomláceného ho nechal ležet na zemi. Dezeorintovaný Obito se snažil postavit, ale moc mu to nešlo. V dálce viděl někoho se přibližovat, ale než stačil zaostřit tak omdlel. Neznámý ho vzal do náruče a odnesl z toho nebezpečného místa.

V cizím bytě:
Obito se pomalu probouzel a začal zjišťovat, že ono místo mu není vůbec povědomé. Chtěl se posadit, aby zjistil kde to vůbec je. No, ale jen zasyčel bolestí, až potom si všiml těch obvazů a to, že je bez trička. "Opatrně. Musíš své pohyby dělat opatrněji a né tak zbrkle" uslyšel známý hlas a pootočil hlavou.


Pokračování příště.Koho to tam uvidí?A dozví se kdo ho vůbec napadl?No to se uvidí v dalším pokračování ;)