Studenský život 2

11. března 2017 v 0:50 | naruto109 |  Studenský život
Zdravím vím , že to trvalo věčnost,ale mám tu pokračování pro Pariah.Na povídku na její přání :) snad se bude líbit tak jako první kapitola :)

Kapitola druhá

Shrnutí z předešlého dílu: Představila jsem vám naší hlavní hrdinku Sachiko. Dále jsme poznali jejího spolužáka Obita. O Sachiko jsme se i něco dozvěděli, připravuje se na zkoušky na Univerzitu. Obito, protože ví v jaké je situaci se rozhodl ji vytáhnout ven. Díky tomu, že jim odpadlo vyučování mohli zajít do zábavného parku. Celý den si v zábavném parku užili a na konci šli domů.


Obito šel od domu Sachiko s rukama v kapsách a s dobrým pocitem. "Byl to fajn den. Sachi se konečně po dlouhý době bavila" řekl si pro sebe. Šel si zkratkou což znamená takovými uličkami, který jsou buď špatně osvětlené nebo vůbec ve tmě. Co, ale netušil někdo se k němu s povzdálí přidal. A rozhodně neměl moc pozitivní myšlenky. Obito si vesele broukal při cestě v tom ho někdo zastavil.
"Hej chlapče!" blíže k němu přistoupil muž a než se stačil Obito otočit už byl přitisknutý na studené zdi. Mladík si poranil tvář těsně pod pravým okem, škrábl o drát trčící ze zdi. Když si pořádně prohlédl tvář muže nemohl uvěřit svým očím. Toho muže dobře znal a to ze školy. Šedivé vyčesané vlasy a maska na obličeji. "K-kakashi-sensei c-.." nedořekl slova, protože se na něj bělovlasí muž přitiskl. "Pššš…" naklonil se k jeho uchu "Na tu mladou Sachiko Kashima si brousím zoubky já. Takže se drž zkrátka ano?!" řekl razantně a jeho ránu drze olízl. Potom ho pustil ze svého sevření "Dej si bacha mladej" s těmito slovy zmizel v husté temné tmě.
Zmatený Uchiha došel k sobě domů a nemohl se vzpamatovat co se to vlastně teď odehrálo. Nebohý černovlásek si dal do hlavy, že to byl jen nějaký přelud, který byl velmi reálný. Hned napsal Sachiko ,že dorazil v pořádku domů a nemusí mít starosti.
U Sachiko
Naše dívka akorát vyšla s koupelny, když ji zazvonil mobil "Hmm SMS?" mrkla se a potom se pousmála. To je dobře, že jsi v pořádku dorazil domů. pomyslela si a oddechla si. Ještě se na hoďku mrkla na učivo a potom si šla lehnout.
Další den vstala jako obvykle v šest hodin ráno. Udělala klasickou ranní rutinu potom jen popadla batoh do školy a šla. Cestou potkala svojí dobrou kamarádku Hinatu společně se dostaly do školy. Během cesty se Sachi zmínila, že byla venku s Obitem a , že si to moc užila. "Jůů takže rande jen to řekni byli jste na radne" ušklíbla se a rýpla si do své kamarádky. Sachiko zčervenala, ale razantně to popírala s nesouhlasným kýváním hlavy do stran.
Ve třídě si sedla na své oblíbené místo úplně dozadu k oknu. "Ahoj včera to bylo super"" pozdravila ho letmo s úsměvem a všimla si i malé rankdy pod jeho pravým okem. Připravila se na první hodinu což byla Japonština. Jakmile zazvonilo během pár minut přišel učitel. Šedivé vlasy vyčesané na stranu a s maskou na obličeji. Sensei se hned vražedně podíval na Uchihovic kluka. "Eh…" vydechl zmateně černovlasý klučina. Sachiko si toho všimla a celkem jí to zarazilo, ale zavrtěla hlavou a soustředila se na výklad, který Kakashi-sensei začal. "Jak má správně vypadat tato věta?Ehm co třeba pan Uchiha" vyvolal v půlce hodiny nepřipraveného klučinu. "Ehm….no…..já nevím" po dlouhém přemýšlení nakonec jen pokrčil rameny a posadil se "Dobře tak máš za práci v hodině pětku" vzal to velmi tvrdě a už se rozhlížel po někom jiném a vyvolal TenTen, která tento ročník opakuje takže by měla znát odpověď. Culíkatá dívka nezklamala a podala mu správnou odpověď a to vyčerpávající. Kakashi dále pokračoval ve výkladu a něco psal na tabuli. Než to však stačil vysvětlit úkol tak zazvonilo. "Tak jo vážení tohle máte jako domácí úkol. Kdo ho nepřinese ať si mě nepřeje" začne si uklízet své náčiní "Slečna Sachiko? Můžete na chviličku"
Hnědovlasá dívka se zrovna bavila s děvčaty v tom si ji zavolal k sobě ke katedře. Sachiko si ihned sbalila své věci a sešla schody dolů ke Kakashiovi. "Sensei?" nechápavě na něj zamrkala. Neměla páru proč by si zrovna jí volal k sobě. Nějaký průser? Ale co vím tak jsem nic neudělala.Hmm. Přemýšlela a hlavou se ji proháněli různé věci. Kakashi si prohrábl vlasy a spustil "Jedná se o váš prospěch. Pokud se opravdu chce dostat na Univerzitu kam se hlásíte budeme muset ještě víc zabrat než do teď. Ano Vaše výsledky se teď zlepšili od posledního pohoršení. ALE stále to nestačí chtěl bych Vám tedy nabídnout doučování. Takový , že by jste přijímací testy mohla zvládnout levou zadní" vybalil na ni to co měl na srdci. Je to však vedlejší plán a doufá, že na to kývne. Kakashi chce pomoci své studentce, ale má i zaječí úmysly.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍSTĚ

Co se stane dál? Kývne na to nevinné děvče? Jak se zachová Obito bude si držet odstup nebo nad tím co se stalo mávne rukou a bude dělat, že se nic v uličce nestalo
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Pariah Pariah | 12. dubna 2017 v 23:26 | Reagovat

Dočteno a docela jsem mě překvapila. Mile stále se zelepšuješ. Škoda že nepíšeš častěji (ano já nemám co rikat :D) ale prvá ted mi to udelalo obrovskou radst mám zlé obobí a tahle povídka mi zvadla náladu. Moc ti děkuji :)

2 naruto109(adminka) naruto109(adminka) | 13. dubna 2017 v 19:26 | Reagovat

[1]: ono mi někdy trochu trvá než mi něco naskočí :-D když to naskočí tak jedu jak fretka :-D a jsem ráda že ti tento díl zvedl náladu :-)

3 ArleneFam ArleneFam | E-mail | 22. července 2017 v 0:26 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170721

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama