Červenec 2016

Studenský život 1

28. července 2016 v 21:38 | naruto109 |  Studenský život
Ahojte tak a je tu první povídka na přání pro Pariah doufám,že se bude líbit :)

Kapitola První
Hlavní postavy: Sachiko Kashima,Kakashi Hatake,Iruka Umino,Obito Uchiha
Sachiko je dobrosrdečná, tichá, stydlivá, žádný génius, dost citlivá, naivní, důvěřivá, nemá rodiče, Yamatova příbuzná

Je krásný sluneční den a Sachiko se právě probouzela do nového dne. Byla již v posledním ročníku vyšší střední a měla tak půl roku na zkoušky na Univerzitu. Teď bych Vám, ráda představila Sachiko.
Sachiko Kashima. Hnědooká,blonďatá a 165cm vysoká.Má dobré srdce a drobně se stydí, před dvěma lety přišla o rodiče.
Naší blondýnku probudil častně ráno budík.Sachiko vstala a udělala obvyklou rutinu co vždy dělá před tím než vyrazí do školy. Náhle ji zazvonil mobil se zprávou od Obita. Ahoj Sachi-san dneska se vyučování ruší to je bezva ne J.Bychom mohli zajít ven co říkáš J Přečetla si zprávu od svého spolužáka vedle kterého i sedí ve třídě.Obito.."řekla si s úsměvem a hned mu odepsala. Ahoj jop to je,ale však víš , že se musím připravovat na zkoušky na Univerzitu třeba příště J.
Sachiko bydlela sama takže si nejprve pouklidila a hned potom opravdu zasedla ke knížkám a různým studijním materiálům."Ty zkoušky musím dát"povzbudila se.Věděla,že zrovna moc rozumu nepobrala,tak všechno doháněla tvrdou dřinou i když to párkrát ani nevyšlo. Dívka se učila přes dvě hodiny,byla opravdu zaměřená a soustředěná na učivo.Najedou uslyšela nějaký známí hlas."Co to"zvedla se ze židle a došla k oknu kde uviděla Obita."Copak je" naklonila se z okna.
"Ahoj Sachi-san vím,že se učíš,ale všeho moc škodí" usmál se černovlasý chlapec na dívku."Na učení máš času dost co takhle zábavu?"zakřenil se.Sachiko se pootočila se na svou hromadu knih a váhala "No tak dobře za minutku jsem dole" nakonec se rozhodla a v blesku se převlíkla.Vzala si všechno důležité sebou,zamkla dveře a doběhla k Obitovi"Tak co budeme dělat"zeptala se klučiny."To uvidíš"popadl Obito Sachiko za ruku a rozeběhl se po chodníku směrem pryč."Obitoo co zase chystáš" řekla dívenka nedůvěřivě."Víš,že nečekaný překvapení nemám moc ráda"ještě dodala.
O hodinu později
"Už tam budem?Jdeme už asi přes hodinu"podívla se blondýnka na černovláska."Vydrž chvilinku"uklidňoval ji až konečně dorazili na oné místo."Jsme tu"usmál se mladík a Sachiko jen koukala s otevřenou pusou.Ocitli se v zábavném parku kam kdysi chodívala se svými rodiči"Obito-san"objala Obita s uplakaným úsměvem"Díky,ale to si nemusel"řekla a utřela si slzy."Za nic mi děkovat nemusíš.Tak a teď se poď bavit"vzal ji za ruku a okamžitě ji odvlekl do parku.Nejprve šli na pár atrakcí,potom si zašli na jídlo a na závěr to zakončili cukrovou vatou a ohňostrojem,který večer tam byl.
Když byl ohňostroj vyšli si menší kopeček , aby měli krásný výhled.Jakmile ohňostroj na tváři Sachiko se objevil kouzelný úsměv."Díky, že si mě přesvědčil, abych vytáhla paty s domu"podívala se na klučinu.Když, to vše skončilo oba se vydali zase zpátky domů.Obito doprovodil Sachiko domů a rozloučili se.

Pokračování příště co se dál bude dít?Bude něco co se nepředpokládalo?No uvidíme J