Uzumaki Naruto

15. ledna 2010 v 17:34 | Naruto109 |  Postavy
!!!!!!!!!!Spolier!!!!!!!!!!!
(V tom to článku je jich spoustu, na vlastní nebezpečí)

Kdysi dávno se v Konoze objevil Kyuubi no Youko (liščí démon). Měl devět ocasu a jedním švihem mohl drtit skály a vyvolat tsunami. Aby ninjové ochránili svojí vesnici museli bojovat a tím nasazovat svůj život. Jejich úkolem bylo zdržet démona do té doby než se objeví 4. Hokage. Ten se pochvíli opravdu objevil. Ale aby lišku porazil, musel obětovat svůj život a zapečetit jí do zrovna narozeného Naruta.....
Na obrázku má Naruto onu pečeť na břiše. Pečeť je nastavena tak aby mohla démoní chakra uniknout z pečetě a smísit se s Narutovou chakrou. Nejspíš je pečeť Yondaimem udělaná tak aby Naruta ochránila. Chakra Naruta a chakra démona se od sebe liší barvou. Narutova chakra má modrou barvu za to démona červenou.

Po tomto incidentu s liškou, skoro všichni z Listové kteří toho byli svědci Naruta NENÁVIDĚLI. Pohrdali jim, báli se ho proto se ho stranili, někteří si dokonce mysleli že Naruto je sám kyuubi-liščí démon. Aby měl Naruto vůbec nějakou šanci získat nějaké kamarády a zařadit se mezi ostatní zavedli v listové, pár dní po jeho narození zákon. Zákon který zakazoval mluvit o té události a taky o tom že je v Narutovi zapečetěnej kyuubi. Ten který to porušil, byl tvrdě potrestán! Jenže děti ve stejným věku jako Naruto, cítili ze svých rodičů strach, nenávist vůči Narutovi a sami si jí vytvářeli, nebo jim prostě zakázali se k němu vůbec přiblížit natož s ním kamarádit. Yondaimeho přání, aby lidé z listové, brali Naruta jako hrdinu se nesplnilo a Naruto vyrůstal bez přátel a rodiny, úplně sám.

Stejně jako všichni v jeho věku, nevěděl ani on sám že je v něm zapečetění kyuubi. Naruto proto nechápal proč se ho ostatní straní. Proč se na něj dívají "těma očima". Očima plné nenávisti. Jak sám Sarutobi - třetí hokage, řekl: "Když člověk nenávidí a neuznává existenci jiného člověka, tak oči, kterými se na něj dívá, jsou děsivě chladné." Snažil se na sebe upozornit a protože mu učení zrovna moc nešlo a nejde, dělal samí žertíky, vylomeniny a vtipy. Za který vždy pikal.

Naneštěstí pro něj byla vždycky u závěrečných zkouškách technika, ve který nejvíc plaval a nenáviděl jí, technika klonování. A tak u zkoušek třikrát propad a jedinej z ročníku se nestal geninen. Vypadalo to tak že se ninjou nestane! Jenže díky Mizukimu, který mu řekl že když ukradne svitek pečetí a naučí se z ní techniku má jistou maturitu, měl ještě naději. Jako naschvál byla úplně první technika ve svitku, kage bushin no jutsu - stínové klonování.


Pro ochranu Iruki, bojoval Naruto s Mizukim. Udělal 1000 svých klonů a Mizukiho porazil. Po boji, díky technice ve které nejvíce plaval, kterou nesnášel maturoval a stal se geninem. A se stala jeho nejoblíbenější technikou.

Ten den taky získal první osobu, která uznala jeho existenci, Iruku. Naruto ho od té doby bere něco jako rodinu.

Později se dostal do ninja teamu 7, společně s Haruno Sakurou, kterou má rád a s jeho rivalem později zároveň i nejlepším kámošem, Uchihou Sasukem. Jejich sensei se stal Kakashi Hatake.

Později ho začne trénovat sám Jiraiya- jeden z legendárním saninu, při jehož výpravách se dostane Naru k přívěsku co má na krku, od Tsunade-hime další z legendárních saninu! Majitel tohoto přívěsku muže být právě jen Tsunade protože ostatním co ho měli na krku přináší smrt, Naru ho muže nosit díky tomu že odmítá umřít dřív než se stane hokagem! Na konci seriálu odejde Naruto trénovat s Jiraiya na dva a půl roku.

Právě Jiraiya naučil Naru rasengan a vyvolávat žáby.

Už od dětství měl Naruto sen stát se hokagem, pro ten sen je schopní udělat cokoli, jakoukoliv těžkou práci. Jenže jak už jsem se zmínila Naruto je v teamu s číslem 7. Někde jsem četla že sedmička je v Japonsku nešťastní číslo, jestli je to pravda tak se k tomuhle teamu přímo hodí. Protože jednoho dne se Sasuke rozhodne odejit s Konohy k Orochimarovi (Slizoun, jen pro pořádek! Já ho nesnáším) aby získal větší silu. Naruto slíbí Sakuře že Sasukeho přivede zpět, což se mu v anime ještě nepodařilo takže tu máme jakoby další, Narutovo přání - přivez Sasukeho zpět do Konohy.

Co se Narutovi povahy tyče tak je bláznivý, svéhlavý, lehkomyslný, energetický, jednička v překvapování lidí, veselí, možná že i náladový, soucitní s ostatními, hlasitý, vytrvalý,nikdy se nezdává …. a protože už mě nic nenapadá tak, prostě Naruto.

A ještě pár zajímavosti:

Naru je ve znamení Váhy (Stejně jako já :-D) Z pěti elementu je jeho vítr, takže podstata jeho chakry je vítr. Jestli si o tom chceš přečíst víc klikni na podstata! Když se to Naruto dozvěděl, tak to okomentoval slovy: "Jú, jsem tak úžasný!"

Jeho oblíbené jídlo je rámen
Naruto si šetří peníze do peněženky ve tvaru žáby
Když ještě Naru nebyl ninja nosil na čele zelený brejle

Spí v čepičce ve tvaru……….*neví si radi*
Jeho motto zní: Nezdávám se neutíkám a nikdy neberu svá slova zpět, to je moje cesta ninji.

Techniky (V anime):
1. Kage bunshin no jutsu - stínový klon
2. Sexy jutsu
3. Harém jutsu - Technika harému
4. Henge no jutsu - technika proměny
5. Kawarimi no jutsu - přemísťovací technika
6. Naruto rendan - Lví kombo
7. Kuchiyose no jutsu - technika přivolání
8. Bunshin Taiatari - klonový úder tělem
9. Sennen Goroshi - Tisíc let bolesti
10.Naruto Ninpouchou - Kronika Uzumaki Naruta
· Shino Happo Shuriken no Maki - kapitola shurikeny bez úniku
· Uzumaki Naruto nisen rendan - 200 kombo Uzumaki Naruta
11. Rasengan


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Naru-chan Naru-chan | Web | 17. ledna 2010 v 19:39 | Reagovat

To sexy jutsu je Oiroke no jutsu, jestli ti to nějak pomůže.. :D

2 world-of-ninjas world-of-ninjas | 24. srpna 2016 v 12:22 | Reagovat

mužeš doplnit info, stalo se mnoho nových věcí :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama